Klimatyzacja – Evoklima Bytom, Śląskie

Świadczymy usługi sprzedaży wysokiej jakości urządzeń klimatyzacyjnych w Bytomiu oraz na terenie całego województwa śląskiego. Oferujemy klimatyzatory od renomowanych, cenionych przez Klientów w Polsce i na świecie producentów, takich jak m.in. Samsung, MDV, Bosch, Panasonic, Daikin, Mitsubishi, LG oraz innych. Dzięki regularnej współpracy z markami możemy zagwarantować korzystne ceny oraz szeroką ofertę produktową. Dostępna klimatyzacja to nowoczesne, zaawansowane technologicznie sprzęty spełniające aktualne wymagania i przepisy prawne, a także projektowane zgodnie z bieżącymi trendami.

Jeśli jesteś zainteresowany ofertą firmy Evoklima – zapraszamy do kontaktu!  Oferujemy urządzenia klimatyzacyjne, pompy ciepła, akcesoria montażowe do klimatyzacji, rury miedziane, czynniki do klimatyzacji. Jesteś monterem, projektantem, inwestorem – nasza oferta skierowana jest właśnie do Ciebie!

Kontakt

Klimatyzator od firmy Evoklima Bytom

Nasza oferta sprzedażowa w Bytomiu i na Śląsku obejmuje różne rodzaje i modele klimatyzacji, dopasowane idealnie do potrzeb i wymagań Klientów. Proponujemy klimatyzatory ścienne typu split, kasetonowe, podstropowe oraz kanałowe. Urządzenia pozwalają na sprawne, wydajne, a przy tym ekonomiczne działanie. W zależności od potrzeb Klienta sprzedajemy urządzenia chłodzące, a także z funkcją ogrzewania. Dzięki temu klimatyzator może być z powodzeniem stosowany przez cały rok: w okresie letnim do chłodzenia, a jesienno-zimowym – do dodatkowego ocieplania wnętrza. Modele mogą być wykorzystywane w pomieszczeniach o różnej powierzchni. W ofercie mamy wersje przystosowane do działania w niedużych, kilkunastometrowych pokojach, a także profesjonalne systemy przeznaczone do pracy na powierzchniach wynoszących ponad 100 metrów kwadratowych.

Klimatyzacja z Evoklima Śląsk – Dystrybutor klimatyzatorów

Sprzedawane przez nas modele doskonale sprawdzą się w dowolnych pomieszczeniach. W zależności od rodzaju mogą być instalowane w domach i mieszkaniach prywatnych, biurach, sklepach, zakładach pracy oraz dowolnych innych budynkach na obszarze Bytomia i okolicznych miejscowości. Nasze urządzenia klimatyzacyjne pozwalają utrzymać optymalną, przyjazną temperaturę w każdym wnętrzu.

Służymy także profesjonalną pomocą w zakresie m.in. wyboru najbardziej odpowiedniego rodzaju i modeli klimatyzatora, które umożliwią łatwy montaż i serwis klimatyzacji. Wszystkie sprzedawane urządzenia są objęte kilkuletnią gwarancją. Zapewniamy sprawną realizację zamówień i korzystne ceny.

Szukasz godnego zaufania i solidengo dostawcy
dla swojego sklepu lub firmy montażowej?

Skontaktuj się z nami

cta

Profesjonalizm usług, fachowa pomoc oraz wysoka jakość asortymentu to nasze priorytety. Pragniemy zapewnić naszym klientom możliwość dobrania najlepiej dopasowanych rozwiązań do ich potrzeb, oferując zarówno rzetelne doradztwo, jak i produkty renomowanych marek. Gwarantujemy satysfakcję, szybkość realizacji oraz pełne wsparcie na każdym etapie zamówienia. Zapraszamy do kontaktu z nami.

https://phoenixklima.com/wp-content/uploads/2020/08/logo_of_the_lg_corporation_1995-2008-svg_.png
https://phoenixklima.com/wp-content/uploads/2020/08/c_icon_6_6.png
https://phoenixklima.com/wp-content/uploads/2020/08/mitsubishi_electric_logo-svg_.png
https://phoenixklima.com/wp-content/uploads/2020/08/panasonic-logo-svg_.png
https://phoenixklima.com/wp-content/uploads/2020/08/samsung_logo_png4.png
https://phoenixklima.com/wp-content/uploads/2020/08/daikin_logo-svg_.png