Klimatyzacja – Evoklima Gliwice

Wychodząc naprzeciw osobom zainteresowanym zakupem profesjonalnych urządzeń do klimatyzacji w Gliwicach, polecamy naszą ofertę. Zajmujemy się sprzedażą wysokiej klasy klimatyzatorów od polecanych, renomowanych producentów. W asortymencie mamy m.in. modele takich marek jak LG, MDV, Bosch, Panasonic, Daikin, Mitsubishi, Samsung oraz innych. Każdy dostępny klimatyzator to nowy, objęty gwarancją sprzęt. Zapewniamy atrakcyjne ceny towarów, a także fachowe doradztwo specjalistów w zakresie m.in. wyboru najbardziej odpowiedniego urządzenia. Ofertę kierujemy przede wszystkim do przedsiębiorców działających w branży klimatyzacyjnej w Gliwicach i okolicznych miejscowościach, np. zajmujących się sprzedażą w punktach handlowych albo montowaniem systemów chłodzących.

Jeśli jesteś zainteresowany ofertą firmy Evoklima – zapraszamy do kontaktu!  Oferujemy urządzenia klimatyzacyjne, pompy ciepła, akcesoria montażowe do klimatyzacji, rury miedziane, czynniki do klimatyzacji. Jesteś monterem, projektantem, inwestorem – nasza oferta skierowana jest właśnie do Ciebie!

Kontakt

Klimatyzacja Gliwice

Proponujemy bogatą gamę nowoczesnych, najlepszej jakości modeli ściennych typu split, kanałowych, kasetonowych, podstropowych oraz innych, w zależności od wymagań i oczekiwań Klienta. Nasze klimatyzatory sprawdzą się w dowolnego typu obiektach, zarówno prywatnych domach, jak i mieszkaniach lub biurach, zakładach pracy, sklepach i innych budynkach usługowych. Polecamy także modele przeznaczone do zastosowań przemysłowych. Dzięki szerokiej ofercie produktowej możemy dostosować towar do konkretnych wytycznych Klienta. Sprzedajemy m.in. modele chłodzące oraz z dodatkową funkcją ogrzewania pomieszczeń, dzięki czemu mogą być one stosowane przez cały rok, zarówno w okresie największych upałów, jak i w czasie niskich temperatur. Proponujemy wersje dedykowane pomieszczeniom o różnej wielkości, w tym m.in. niedużym pokojom o metrażu rzędu 10-20 metrów, jak też dużym lokalom o powierzchni ponad 100 metrów kwadratowych. Naszą ofertę uzupełniają modele energooszczędne. Wszystkie dostępne w naszym asortymencie klimatyzatory zapewniają wydajne, niezawodne działanie przez długi czas.

Szukasz godnego zaufania i solidengo dostawcy
dla swojego sklepu lub firmy montażowej?

Skontaktuj się z nami

cta

Profesjonalizm usług, fachowa pomoc oraz wysoka jakość asortymentu to nasze priorytety. Pragniemy zapewnić naszym klientom możliwość dobrania najlepiej dopasowanych rozwiązań do ich potrzeb, oferując zarówno rzetelne doradztwo, jak i produkty renomowanych marek. Gwarantujemy satysfakcję, szybkość realizacji oraz pełne wsparcie na każdym etapie zamówienia. Zapraszamy do kontaktu z nami.

https://phoenixklima.com/wp-content/uploads/2020/08/logo_of_the_lg_corporation_1995-2008-svg_.png
https://phoenixklima.com/wp-content/uploads/2020/08/c_icon_6_6.png
https://phoenixklima.com/wp-content/uploads/2020/08/mitsubishi_electric_logo-svg_.png
https://phoenixklima.com/wp-content/uploads/2020/08/panasonic-logo-svg_.png
https://phoenixklima.com/wp-content/uploads/2020/08/samsung_logo_png4.png
https://phoenixklima.com/wp-content/uploads/2020/08/daikin_logo-svg_.png