Klimatyzatory Panasonic

Na naszej stronie prezentujemy ofertę sprzętu do chłodzenia powietrza. Sprzedajemy m.in. klimatyzatory firmy Panasonic. Hurtownia EVOKLIMA ma również urządzenia tego typu innych producentów, montowane m.in. w:

  • zakładach pracy,
  • budynkach użyteczności publicznej,
  • salach wykładowych,

Jeśli jesteś zainteresowany ofertą firmy Evoklima – zapraszamy do kontaktu!  Oferujemy urządzenia klimatyzacyjne, pompy ciepła, akcesoria montażowe do klimatyzacji, rury miedziane, czynniki do klimatyzacji. Jesteś monterem, projektantem, inwestorem – nasza oferta skierowana jest właśnie do Ciebie!

Kontakt

a coraz częściej także w prywatnych domach i mieszkaniach. Specjalizujemy się wysokiej jakości systemach i sprzęcie przeznaczonym do dystrybucji chłodu w pomieszczeniach. W sprzedaży mamy też wszystkie akcesoria, które są potrzebne do właściwego montażu klimatyzatora. Zapewniamy kompleksowe zaopatrzenie dla przedsiębiorstw zajmujących się zakładaniem takich instalacji chłodzących. Zamówienia mogą składać u nas klienci z całej Polski. Gwarantujemy, że towar dotrze bezpiecznie i szybko.

Jak wybrać odpowiedni klimatyzator firmy Panasonic?

Przede wszystkim ważne jest wybranie określonego typu urządzenia. Klimatyzatory ścienne firmy Panasonic montowane są na ścianie, natomiast inne modele tego producenta można założyć na suficie lub ukryć w podłodze. Wybór zależy od przeznaczenia i kubatury wnętrza. W dużej sali lepiej sprawdzi się klimatyzacja kasetonowa, która dystrybuuje schłodzone powietrze strumieniami skierowanymi w 4 strony. W niewielkim pokoju lub biurze wystarczy model ścienny. Zakup klimatyzacji kanałowej to dobra decyzja w przypadku klientów dbających o każdy detal wystroju. W tym przypadku instalacja jest bowiem niewidoczna, lecz skutecznie zapewnia komfort cieplny. Istotny jest także wybór odpowiedniego miejsca na montaż klimatyzatora – takiego, by chłodne powietrze docierało do całego pomieszczenia.

Nasza oferta to sprawdzone klimatyzatory i najlepsze akcesoria

W sprzedaży mamy klimatyzatory firmy Panasonic oraz innych renomowanych producentów, m.in.:

  • Daikin,
  • Fujitsu,
  • LG.

Jesteśmy profesjonalistami specjalizującymi się w systemach klimatyzacyjnych oraz urządzeniach przenośnych. Doradzamy, gdy trzeba znaleźć rozwiązanie zapewniające komfort cieplny użytkownikom prywatnych nieruchomości i zakładów pracy. Współpracujemy z dostawcami niezawodnych klimatyzatorów. Naszą ofertę kierujemy do firm zajmujących się profesjonalnym montażem tych urządzeń. Gwarantujemy atrakcyjne ceny oraz fachowe doradztwo. Pracownicy hurtowni chętnie doradzą klientom w zakresie wyboru sprzętu o odpowiedniej mocy, a także modelu, który najlepiej sprawdzi się w ich wnętrzach. Dbamy o najwyższą jakość produktów i obsługi! Zapraszamy do kontaktu.

Szukasz godnego zaufania i solidengo dostawcy
dla swojego sklepu lub firmy montażowej?

Skontaktuj się z nami

cta

Profesjonalizm usług, fachowa pomoc oraz wysoka jakość asortymentu to nasze priorytety. Pragniemy zapewnić naszym klientom możliwość dobrania najlepiej dopasowanych rozwiązań do ich potrzeb, oferując zarówno rzetelne doradztwo, jak i produkty renomowanych marek. Gwarantujemy satysfakcję, szybkość realizacji oraz pełne wsparcie na każdym etapie zamówienia. Zapraszamy do kontaktu z nami.

https://phoenixklima.com/wp-content/uploads/2020/08/logo_of_the_lg_corporation_1995-2008-svg_.png
https://phoenixklima.com/wp-content/uploads/2020/08/c_icon_6_6.png
https://phoenixklima.com/wp-content/uploads/2020/08/mitsubishi_electric_logo-svg_.png
https://phoenixklima.com/wp-content/uploads/2020/08/panasonic-logo-svg_.png
https://phoenixklima.com/wp-content/uploads/2020/08/samsung_logo_png4.png
https://phoenixklima.com/wp-content/uploads/2020/08/daikin_logo-svg_.png