Klimatyzatory Samsung

Przedsiębiorstwa zajmujące się montażem klimatyzacji znajdą u nas kompleksową ofertę. W asortymencie mamy:

  • klimatyzatory firmy Samsung i innych renomowanych producentów,
  • pompy ciepła,
  • materiały instalacyjne,
  • czynniki chłodnicze.

Jeśli jesteś zainteresowany ofertą firmy Evoklima – zapraszamy do kontaktu!  Oferujemy urządzenia klimatyzacyjne, pompy ciepła, akcesoria montażowe do klimatyzacji, rury miedziane, czynniki do klimatyzacji. Jesteś monterem, projektantem, inwestorem – nasza oferta skierowana jest właśnie do Ciebie!

Kontakt

W hurtowni EVOKLIMA zakłady specjalizujące się w takich nowoczesnych instalacjach kupią wszystkie potrzebne akcesoria do systemów chłodzących powietrze. Mamy sprzęt przygotowany do pracy w różnych warunkach, w pomieszczeniach o niewielkiej i bardzo dużej kubaturze. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą klimatyzatorów. Chętnie odpowiemy telefonicznie na pytania dotyczące oferowanych rozwiązań w zakresie chłodzenia. Klienci mogą skorzystać również z formularza kontaktowego dostępnego na stronie.

Czy klimatyzatory Samsung można zamontować w każdym pomieszczeniu?

Prezentowane urządzenia można dopasować do wnętrz o różnym przeznaczeniu i wielkości. Klimatyzatory Samsung, które oferuje nasza hurtownia, są produkowane w wielu wersjach. Dzięki temu każdy bez trudu znajdzie tutaj właściwy model o parametrach przystosowanych do mieszkania lub budynku, w których ma on zostać zamontowany. Produkty te świetnie sprawdzą się m.in. w:

  • obiektach handlowych (np. marketach),
  • zakładach pracy,
  • domach i mieszkaniach.

Dostępność różnych typów tych urządzeń sprawia, że możliwy jest montaż klimatyzacji w suficie, podłodze lub na ścianie. Klimatyzatory ścienne Samsung są niezwykle estetyczne. Pracują cicho, więc można zakładać je w miejscach, w których odbywają się spotkania biznesowe czy konferencje, a także np. w sypialniach. Producent oferuje sprzęt o nowoczesnym designie, który świetnie skomponuje się z wystrojem biura i mieszkania.

Wyróżnia nas wysoka jakość oferowanych klimatyzatorów i najlepsza obsługa

Nasi pracownicy są fachowcami w zakresie systemów klimatyzacyjnych oraz pomp ciepła. Ich duża wiedza i doświadczenie w tej branży gwarantują, że klienci mogą liczyć na profesjonalne doradztwo produktowe. Klimatyzacja firmy Samsung to jeden z wielu produktów, które oferujemy w sprzedaży hurtowej. Doskonale znamy ważne parametry oraz liczne zalety oferowanych urządzeń wpływające na komfort ich użytkowania. Z tego powodu od lat skutecznie doradzamy montażystom, jaki sprzęt wybrać, by zapewnić klientom niezawodny klimatyzator. Najważniejsza jest satysfakcja użytkownika! U nas przedsiębiorcy z Polski mogą kupić wszystkie akcesoria potrzebne do montażu. Prezentowana oferta jest dostępna nie tylko w Bytomiu, ale także na terenie całego kraju. Dostarczamy na rynek nowoczesne i niezawodne urządzenia chłodzące powietrze.

Szukasz godnego zaufania i solidengo dostawcy
dla swojego sklepu lub firmy montażowej?

Skontaktuj się z nami

cta

Profesjonalizm usług, fachowa pomoc oraz wysoka jakość asortymentu to nasze priorytety. Pragniemy zapewnić naszym klientom możliwość dobrania najlepiej dopasowanych rozwiązań do ich potrzeb, oferując zarówno rzetelne doradztwo, jak i produkty renomowanych marek. Gwarantujemy satysfakcję, szybkość realizacji oraz pełne wsparcie na każdym etapie zamówienia. Zapraszamy do kontaktu z nami.

https://phoenixklima.com/wp-content/uploads/2020/08/logo_of_the_lg_corporation_1995-2008-svg_.png
https://phoenixklima.com/wp-content/uploads/2020/08/c_icon_6_6.png
https://phoenixklima.com/wp-content/uploads/2020/08/mitsubishi_electric_logo-svg_.png
https://phoenixklima.com/wp-content/uploads/2020/08/panasonic-logo-svg_.png
https://phoenixklima.com/wp-content/uploads/2020/08/samsung_logo_png4.png
https://phoenixklima.com/wp-content/uploads/2020/08/daikin_logo-svg_.png