Pompy ciepła – Evoklima Bytom

Oferujemy profesjonalne, solidne i wydajne pompy ciepła. Ze względu na siedzibę naszej firmy, ofertę kierujemy przede wszystkim do inwestorów, monterów czy projektantów z Bytomia, ale od wielu lat z sukcesem obsługujemy również osoby z całego województwa śląskiego, a nawet innych obszarów kraju. Jako doświadczona hurtownia z Bytomia od lat współpracująca ze sprawdzonymi dostawcami i producentami urządzeń, możemy zapewnić korzystne ceny, jak również fachowe doradztwo naszych specjalistów m.in. w zakresie wyboru najbardziej odpowiednich modeli.

Jeśli jesteś zainteresowany ofertą firmy Evoklima – zapraszamy do kontaktu!  Oferujemy urządzenia klimatyzacyjne, pompy ciepła, akcesoria montażowe do klimatyzacji, rury miedziane, czynniki do klimatyzacji. Jesteś monterem, projektantem, inwestorem – nasza oferta skierowana jest właśnie do Ciebie!

Kontakt

Szeroki asortyment pomp ciepła

Nasz asortyment obejmuje różne rodzaje pomp ciepła, w tym modele gruntowe, wodne oraz powietrzne od renomowanych producentów. Oferujemy m.in. urządzenia od takich znanych i cenionych marek jak m.in. Panasonic, Daikin, MDV, Samsung, Bosch, Mitsubishi, LG albo innych. Sprzęty są nowe, objęte gwarancją producenta. Zostały wytworzone z wysokogatunkowych tworzyw. Zastosowanie solidnych materiałów oraz nowoczesnych rozwiązań technologicznych gwarantuje wydajność, niezawodność i długotrwałą użyteczność powstałych wyrobów. To przekłada się z kolei na okazjonalne serwisowanie i w efekcie znaczne oszczędności finansowe w dłuższym okresie użytkowania. Ponadto nasze pompy ciepła są niemal bezobsługowe, a także bardzo bezpieczne w codziennym stosowaniu. Pracują samodzielnie, co wyklucza konieczność obsługi sprzętu np. poprzez regularne dosypywanie materiału opałowego tak jak dzieje się to w przypadku innych urządzeń grzewczych.

Pompy ciepła Bytom, śląskie

Dostępne pompy ciepła to ekonomiczna, a przy tym niegroźna dla środowiska alternatywa dla tradycyjnych systemów ogrzewania. Sprzęt cechuje się atrakcyjną ceną zakupu, montażu, a także oszczędną pracą, dzięki czemu koszt nabycia i instalacji dość szybko się zwraca. Pozwala na sprawne ogrzanie pomieszczeń oraz ciepłej wody użytkowej. Pompy mogą być montowane w różnego typu budynkach na terenie województwa śląskiego, np. niedużych domkach jednorodzinnych albo obiektach o znacznie większej powierzchni.

Szukasz godnego zaufania i solidengo dostawcy
dla swojego sklepu lub firmy montażowej?

Skontaktuj się z nami

cta

Profesjonalizm usług, fachowa pomoc oraz wysoka jakość asortymentu to nasze priorytety. Pragniemy zapewnić naszym klientom możliwość dobrania najlepiej dopasowanych rozwiązań do ich potrzeb, oferując zarówno rzetelne doradztwo, jak i produkty renomowanych marek. Gwarantujemy satysfakcję, szybkość realizacji oraz pełne wsparcie na każdym etapie zamówienia. Zapraszamy do kontaktu z nami.

https://phoenixklima.com/wp-content/uploads/2020/08/logo_of_the_lg_corporation_1995-2008-svg_.png
https://phoenixklima.com/wp-content/uploads/2020/08/c_icon_6_6.png
https://phoenixklima.com/wp-content/uploads/2020/08/mitsubishi_electric_logo-svg_.png
https://phoenixklima.com/wp-content/uploads/2020/08/panasonic-logo-svg_.png
https://phoenixklima.com/wp-content/uploads/2020/08/samsung_logo_png4.png
https://phoenixklima.com/wp-content/uploads/2020/08/daikin_logo-svg_.png