Klimatyzatory Mitsubishi

Jesteśmy ekspertami w zakresie sprzętu chłodniczego i pomp ciepła. Oferujemy urządzenia znanych firm, w tym m.in. klimatyzatory Mitsubishi. Nasza hurtownia specjalizuje się w sprzedaży nowoczesnych:

 • systemów klimatyzacyjnych,
 • modeli przenośnych,
 • czynników chłodniczych,
 • rur miedzianych,
 • urządzeń grzewczych.

Jeśli jesteś zainteresowany ofertą firmy Evoklima – zapraszamy do kontaktu!  Oferujemy urządzenia klimatyzacyjne, pompy ciepła, akcesoria montażowe do klimatyzacji, rury miedziane, czynniki do klimatyzacji. Jesteś monterem, projektantem, inwestorem – nasza oferta skierowana jest właśnie do Ciebie!

Kontakt

Dostępne u nas produkty są przeznaczone do montażu w budynkach mieszkalnych, biurowcach, halach i zakładach pracy. Świetnie sprawdzą się tam, gdzie ważna jest dobra jakość powietrza. Wydajna klimatyzacja jest szczególnie potrzebna w pomieszczeniach, które mocno się nagrzewają (np. są położone od południa). Komfort cieplny jest istotny także w prywatnych domach i mieszkaniach. Latem odpowiedni klimatyzator Mitsubishi skutecznie schłodzi wnętrze do przyjemnej temperatury.

Jakie zalety mają klimatyzatory ścienne Mitsubishi?

Mamy różne typy urządzeń przeznaczonych do wnętrz o zróżnicowanej kubaturze. Są to m.in. klimatyzatory ścienne, kasetonowe i podstropowe. Mitsubishi to sprawdzona firma produkująca m.in. sprzęt montowany na ścianie. Jego zaletami są:

 • atrakcyjny wygląd,
 • dobra cena,
 • wysoka wydajność,
 • niezawodność,
 • cicha praca.

Oferujemy kilka modeli prezentowanych urządzeń. Klienci mogą wybrać wzór najlepiej pasujący do wystroju pomieszczenia, w którym ma działać klimatyzacja. Producent, firma Mitsubishi, stawia na proste, eleganckie wzornictwo, które łatwo dopasować do własnego wnętrza. Klimatyzatory ścienne są wybierane najczęściej do sal konferencyjnych i niewielkich biur. Zapewniają optymalną temperaturę do pracy.

U nas każdy wybierze idealny klimatyzator

Wybór najlepszego urządzenia warto rozpocząć od kontaktu z nami. Jesteśmy ekspertami w zakresie profesjonalnych systemów do schładzania powietrza. Chętnie doradzamy klientom, proponując wiele modeli klimatyzatorów przeznaczonych m.in. do przestrzeni mieszkalnej o różnej wielkości. Oferujemy również akcesoria montażowe. Aby wybrać odpowiednią wersję produktu, należy określić m.in.:

 • kubaturę pomieszczenia,
 • oczekiwaną wydajność,
 • preferowany sposób i miejsce montażu.

Jeśli sprzęt ma być niewidoczny, najlepiej zdecydować się na typ podsufitowy lub kanałowy. Klimatyzator ścienny i kasetonowy firmy Mitsubishi są widoczne na ścianie lub suficie. Ich ciekawy design sprawia jednak, że mogą stanowić one ozdobę wnętrza.

Zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub za pośrednictwem formularza dostępnego w zakładce Kontakt. Przedsiębiorstwa z całej Polski zajmujące się zakładaniem systemów klimatyzacyjnych znajdą u nas niezbędne produkty. Hurtownia prowadzi sprzedaż na terenie całego kraju.

Szukasz godnego zaufania i solidengo dostawcy
dla swojego sklepu lub firmy montażowej?

Skontaktuj się z nami

cta

Profesjonalizm usług, fachowa pomoc oraz wysoka jakość asortymentu to nasze priorytety. Pragniemy zapewnić naszym klientom możliwość dobrania najlepiej dopasowanych rozwiązań do ich potrzeb, oferując zarówno rzetelne doradztwo, jak i produkty renomowanych marek. Gwarantujemy satysfakcję, szybkość realizacji oraz pełne wsparcie na każdym etapie zamówienia. Zapraszamy do kontaktu z nami.

https://phoenixklima.com/wp-content/uploads/2020/08/logo_of_the_lg_corporation_1995-2008-svg_.png
https://phoenixklima.com/wp-content/uploads/2020/08/c_icon_6_6.png
https://phoenixklima.com/wp-content/uploads/2020/08/mitsubishi_electric_logo-svg_.png
https://phoenixklima.com/wp-content/uploads/2020/08/panasonic-logo-svg_.png
https://phoenixklima.com/wp-content/uploads/2020/08/samsung_logo_png4.png
https://phoenixklima.com/wp-content/uploads/2020/08/daikin_logo-svg_.png