O nas

Phoenix Klima należy do liderów niemieckiej i polskiej branży klimatyzacyjnej. Siedziba naszej firmy mieści się w Warszawie, jednak naszym celem jest zapewnianie jak najlepszych rozwiązań w całej Europie. Za podstawową wartość stawiamy sobie zadowolenie naszych klientów oraz wysoką jakość dostarczanych produktów i wykonywanych usług.

Phoenix Klima to marka, która powstała w oparciu o nasze wieloletnie doświadczenia w branży klimatyzacyjnej. Znajomość rynku, ale także potrzeb klientów, skłoniła nas do stworzenia firmy, która kompleksowo odpowiada na te właśnie potrzeby, koncentrując się ściśle na urządzeniach służących klimatyzacji. Z tego powodu w naszej ofercie znalazły się one wraz z pompami ciepła oraz elementami montażowymi. Wąska specjalizacja pozwala nam na dogłębną znajomość oferowanych przez nas rozwiązań.

Oprócz doświadczeń, stawiamy także na wiedzę i stale podnoszone kompetencje. Zdajemy sobie doskonale sprawę z tego, iż każdy rok przynosi nowe technologie i rozwiązania, które z chęcią wprowadzamy do naszej oferty. Kierujemy się zasadą, że postęp służy zwiększeniu komfortu naszego życia, dlatego staramy się nie tylko podążać za trendami, ale także wprowadzać je na rynek. Pomożemy dopasować odpowiednie rozwiązania do każdej nowatorskiej idei i nietypowego wyzwania.

Wszystkie oferowane przez nas urządzenia pochodzą od renomowanych i docenianych na świecie producentów. Ich najważniejsze cechy to funkcjonalność, niezawodność, łatwość montażu oraz komfort użytkowania. Z tych powodów są chętnie wybierane przez projektantów, instalatorów i sprzedawców, a przede wszystkim: docelowych klientów.

Phoenix Klima oferuje rozwiązania, które sprawdzą się w domach, miejscach użytku publicznego oraz przemyśle. Naszą działalność sprzedażową wspieramy przy tym merytoryczną wiedzą oraz pełną pomocą techniczną, zarówno w zakresie doradztwa podczas zakupu, jak i na późniejszych etapach. Najważniejsze jest dla nas dobro naszych klientów i z chęcią udzielimy wszelkiej pomocy. Serdecznie zapraszamy do kontaktu z nami.

Szukasz godnego zaufania i solidengo dostawcy
dla swojego sklepu lub firmy montażowej?

Skontaktuj się z nami

cta

Profesjonalizm usług, fachowa pomoc oraz wysoka jakość asortymentu to nasze priorytety. Pragniemy zapewnić naszym klientom możliwość dobrania najlepiej dopasowanych rozwiązań do ich potrzeb, oferując zarówno rzetelne doradztwo, jak i produkty renomowanych marek. Gwarantujemy satysfakcję, szybkość realizacji oraz pełne wsparcie na każdym etapie zamówienia. Zapraszamy do kontaktu z nami.

https://phoenixklima.com/wp-content/uploads/2020/08/logo_of_the_lg_corporation_1995-2008-svg_.png
https://phoenixklima.com/wp-content/uploads/2020/08/c_icon_6_6.png
https://phoenixklima.com/wp-content/uploads/2020/08/mitsubishi_electric_logo-svg_.png
https://phoenixklima.com/wp-content/uploads/2020/08/panasonic-logo-svg_.png
https://phoenixklima.com/wp-content/uploads/2020/08/samsung_logo_png4.png
https://phoenixklima.com/wp-content/uploads/2020/08/daikin_logo-svg_.png