Klimatyzacja – Evoklima Piekary Śląskie

W ofercie naszej firmy znaleźć można szeroki wybór urządzeń klimatyzacyjnych od renomowanych producentów. Proponujemy modele LG, Panasonic, MDV, Samsung, Bosch, Daikin, Mitsubishi oraz innych. Sprzęty cechują się wydajnym, bezproblemowym działaniem, a także estetycznym, nowoczesnym wyglądem. Dzięki temu mogą być montowane również w salonach, gabinetach czy innych pomieszczeniach, których dobry wygląd jest szczególnie istotny. Są zgodne z bieżącymi trendami, jak również surowymi wymaganiami prawnymi w zakresie bezpieczeństwa i jakości.

Jeśli jesteś zainteresowany ofertą firmy Evoklima – zapraszamy do kontaktu!  Oferujemy urządzenia klimatyzacyjne, pompy ciepła, akcesoria montażowe do klimatyzacji, rury miedziane, czynniki do klimatyzacji. Jesteś monterem, projektantem, inwestorem – nasza oferta skierowana jest właśnie do Ciebie!

Kontakt

Klimatyzacja w Piekarach Śląskich

Nasze systemy klimatyzacji kierujemy do Klientów z Piekar Śląskich i dalszych obszarów, działających w branży klimatyzacyjnej, np. osób montujących urządzenia, projektantów albo inwestorów. Dzięki bogatej ofercie produktowej każdy znajdzie w naszym asortymencie klimatyzator odpowiadający konkretnym potrzebom. Proponujemy wersje chłodzące oraz chłodząco-grzejące, które można z powodzeniem stosować zarówno w okresie letnim do obniżania temperatury w pokoju, jak i zimowym – do jej zwiększania. W sprzedaży mamy także modele ścienne typu split, podstropowe, kanałowe, kasetonowe oraz innego typu. Mogą być one instalowane w pomieszczeniach o różnym metrażu, w zależności od modelu. Oferujemy wersje dedykowane niewielkim pokojom o powierzchni maksymalnie kilkunastu metrów, jak też dużym pomieszczeniom o wielkości ok. 150 metrów kwadratowych lub powyżej. Sprawdzą się one w lokalach prywatnych, np. domach czy mieszkaniach, a także obiektach przemysłowych, handlowych albo usługowych w Piekarach Śląskich, np. sklepach, biurach, zakładach pracy, magazynach itp. Gwarantujemy atrakcyjne ceny. Wszystkie urządzenia są nieużywane, objęte gwarancją.

Szukasz godnego zaufania i solidengo dostawcy
dla swojego sklepu lub firmy montażowej?

Skontaktuj się z nami

cta

Profesjonalizm usług, fachowa pomoc oraz wysoka jakość asortymentu to nasze priorytety. Pragniemy zapewnić naszym klientom możliwość dobrania najlepiej dopasowanych rozwiązań do ich potrzeb, oferując zarówno rzetelne doradztwo, jak i produkty renomowanych marek. Gwarantujemy satysfakcję, szybkość realizacji oraz pełne wsparcie na każdym etapie zamówienia. Zapraszamy do kontaktu z nami.

https://phoenixklima.com/wp-content/uploads/2020/08/logo_of_the_lg_corporation_1995-2008-svg_.png
https://phoenixklima.com/wp-content/uploads/2020/08/c_icon_6_6.png
https://phoenixklima.com/wp-content/uploads/2020/08/mitsubishi_electric_logo-svg_.png
https://phoenixklima.com/wp-content/uploads/2020/08/panasonic-logo-svg_.png
https://phoenixklima.com/wp-content/uploads/2020/08/samsung_logo_png4.png
https://phoenixklima.com/wp-content/uploads/2020/08/daikin_logo-svg_.png