Klimatyzacja – Evoklima Zabrze

Zajmujemy się sprzedażą najlepszej jakości klimatyzatorów od wielu lat, zdobywając przez ten czas szerokie grono zadowolonych, stałych Klientów. Świadczymy usługi w Zabrzu i okolicach, ale z sukcesem obsługujemy również Klientów z dalszych obszarów kraju. Naszą ofertę kierujemy do firm działających w branży klimatyzacyjnej, w tym zwłaszcza projektantów oraz monterów klimy w Zabrzu. Wszystkie sprzęty objęte są gwarancją. Gwarantujemy korzystne ceny i fachową pomoc doradczą specjalistów dotyczącą np. wyboru odpowiedniego modelu.

Jeśli jesteś zainteresowany ofertą firmy Evoklima – zapraszamy do kontaktu!  Oferujemy urządzenia klimatyzacyjne, pompy ciepła, akcesoria montażowe do klimatyzacji, rury miedziane, czynniki do klimatyzacji. Jesteś monterem, projektantem, inwestorem – nasza oferta skierowana jest właśnie do Ciebie!

Kontakt

Klimatyzacja w Zabrzu

Nasz asortyment obejmuje niezawodne, nowoczesne klimatyzatory od sprawdzonych, cenionych w Polsce i na świecie producentów. Oferujemy urządzenia od takich marek jak m.in. Samsung, Daikin, BDV, Bosch, Mitsubishi, Panasonic, LG oraz innych. To innowacyjne, zaawansowane technologicznie sprzęty, projektowane i produkowane na podstawie aktualnych trendów. Są ponadto zgodne z obowiązującymi wymaganiami prawnymi. Zapewniają bezproblemową, sprawną wymianę i filtrację powietrza, a także utrzymanie optymalnej temperatury. Regularnie serwisowana i czyszczona klimatyzacja z powodzeniem spełni swą funkcję przez bardzo długi czas.

Klima w Zabrzu od renomowanych producentów

W ofercie mamy zróżnicowane modele klimatyzatorów. Proponujemy wersje chłodzące oraz chłodząco-grzejące. Sprzedajemy artykuły podstropowe, kasetonowe, typu split, kanałowe oraz inne. W zależności od rodzaju pozwalają one na efektywną pracę w dowolnych obiektach oraz pomieszczeniach. Sprawdzą się w budynkach przemysłowych, usługowych, biurach czy sklepach, a także prywatnych mieszkaniach i domach. Oferujemy klimę do niedużych pokojów o powierzchni kilkunastu-kilkudziesięciu metrów, a także bardzo wydajne systemy do pomieszczeń o metrażu ponad 100 metrów kwadratowych.

Szukasz godnego zaufania i solidengo dostawcy
dla swojego sklepu lub firmy montażowej?

Skontaktuj się z nami

cta

Profesjonalizm usług, fachowa pomoc oraz wysoka jakość asortymentu to nasze priorytety. Pragniemy zapewnić naszym klientom możliwość dobrania najlepiej dopasowanych rozwiązań do ich potrzeb, oferując zarówno rzetelne doradztwo, jak i produkty renomowanych marek. Gwarantujemy satysfakcję, szybkość realizacji oraz pełne wsparcie na każdym etapie zamówienia. Zapraszamy do kontaktu z nami.

https://phoenixklima.com/wp-content/uploads/2020/08/logo_of_the_lg_corporation_1995-2008-svg_.png
https://phoenixklima.com/wp-content/uploads/2020/08/c_icon_6_6.png
https://phoenixklima.com/wp-content/uploads/2020/08/mitsubishi_electric_logo-svg_.png
https://phoenixklima.com/wp-content/uploads/2020/08/panasonic-logo-svg_.png
https://phoenixklima.com/wp-content/uploads/2020/08/samsung_logo_png4.png
https://phoenixklima.com/wp-content/uploads/2020/08/daikin_logo-svg_.png